Wróżka radzi jak zacząć przygodę z Tarotem


Karta tarota wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Rydwan położenie normalne

Nie jesteś strasznie rozrzutna, aczkolwiek jeśli chcesz więcej zaoszczędzić, musisz zwracać jeszcze większą uwagę na to jakie rzeczy kupujesz. Część z nich w ogóle Ci się nie przydaje, wypadałoby z nich zrezygnować. Dzięki temu odłożysz na wyższy cel który Ci przyświeca.

Nie jesteś rozrzutna bardziej od przeciętnego człowieka, co wcale nie znaczy że mając odpowiednie podejście nie mogłabyś zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Wystarczy że zrezygnujesz z kupowania rzeczy które nie są Ci jakoś bardzo potrzebne. W ten sposób zaoszczędzisz na poważniejszy cel.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Pustelnik położenie normalne

Prowadzisz w miarę rozsądny tryb życia. Tak więc na pewno nie można nazwać Cię osobą nazbyt rozrzutną. Jeśli chcesz zaoszczędzić na jakiś poważniejszy cel musisz po prostu poszukać dodatkowych źródeł zarobku.

Nie jesteś osobą zbyt oszczędną, jeśli jakaś rzecz Ci się podoba, to po prostu ją kupujesz. Nie wróży to zbyt dobrze jeśli chodzi o kwestie zaoszczędzenia poważniejszej kwoty w przyszłości. Dlatego też jeżeli chcesz to zmienić, musisz zacząć odmawiać sobie niektórych rzeczy. Zobaczysz że w portfelu dzięki temu zostanie Ci więcej pieniędzy.

Nie jesteś osobą rozrzutną. To że raz na jakiś czas zaszalejesz i kupisz sobie coś co Ci się naprawdę podoba świadczy o Tobie dobrze. Nie można sobie w życiu wszystkiego odmawiać, dobra zabawa też jest ważna. Dlatego jeśli chcesz mieć więcej pieniędzy, powinnaś ewentualnie pomyśleć nad jakimś dodatkowym zajęciem pozwalającym Ci dorobić do wypłaty. Więcej o Tarocie i wróżbach na portalu wrózbiarskim

Niekiedy potrafisz być oszczędna, podczas gdy innym razem wpadasz w szał zakupów i wydajesz pieniądze zupełnie niepotrzebnie. Jeżeli ograniczysz zachowania tego typu możesz liczyć na to, że w końcu uda Ci się zaoszczędzić na jakiś poważniejszy cel.

Oszczędzanie pieniędzy nie jest łatwą sprawą. Nie jesteś osoba rozrzutną, aczkolwiek zdarzy Ci się nieraz kupić coś pod wpływem impulsu, a potem z tej rzeczy w ogóle nie korzystać. Takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często, jednak jeżeli chcesz być bardziej zasobna musisz się ich wystrzegać.

Nie jesteś osobą rozrzutną. Cechuje Cię umiarkowanie w wydawaniu pieniędzy. Jeśli jednak mimo tego doskwiera Ci brak funduszy, musisz po prostu pomyśleć o jakimś dodatkowym zajęciu pozwalającym dorobić trochę grosza.

Informacje

Dodany: 2017-11-06
Kategoria: Tarot

Tagi dla artykułu

numerologia, prawdziwe wróżki, profesjonalna wróżka, wróżba, znaki zodiaku

Komentarze: 2


 • noavatar.png
  Eleni
  Dodany: 2017-11-06

  lubie zatem

 • noavatar.png
  Adeline
  Dodany: 2017-11-06

  podniecająco opisane

Copyright © 2017 Wróżka telefon