Wróżba od tarota: Umiarkowanie położenie


Masz w sobie duże pokłady energii , jednak musisz zrobić wszystko aby je uwolnić. Pamiętaj o tym, aby w Twym życiu było jak najmniej stresu, to właśnie blokuje Twe możliwości.

Wróżba od tarota: Umiarkowanie położenie normalne

Podobasz się mężczyznom, aczkolwiek Twój sposób bycia sprawia, iż boją się oni do Ciebie zagadać. Nie z każdym możesz się zgrać, kiedy jednak spotkasz mężczyznę z którym jesteś dopasowana potrafisz go zauroczyć. Nie masz więc się o co martwić, Twoje życie miłosne będzie jeszcze niesamowite.

Wróżba od tarota: Moc położenie normalne

Masz w sobie duże pokłady energii. Podobasz się płci przeciwnej. Szukasz kogoś kto potrafiłby Cię okiełznać i sprawić, że poczułabyś się naprawdę spełniona. Wszystko to świadczy o tym, iż jesteś doskonałą kochanka, taką o jakiej marzą mężczyźni. Musisz po prostu spotkać partnera, który będzie potrafił zaspokoić również Ciebie.

Wróżba od tarota: Kochankowie położenie normalne

Zdajesz sobie sprawę, że miłość jest ogromnie istotna. Kiedy Twe życie uczuciowe jest nieudane bywasz rozdrażniona, ciężko jest Ci się skupić. Podobasz się mężczyznom, a w najbliższym czasie spotkasz kogoś, przy kim poczujesz się jak nastolatka, nawet nie spodziewasz się, że może być Ci tak dobrze.

Wróżba portal ezoteryczny od tarota: Sprawiedliwość

Obecnie jesteś niezadowolona ze swego życia uczuciowego. Pragniesz znowu poczuć się jak za swoich najwspanialszych lat. Myślisz, że już się wypaliłaś i nie podobasz się tak jak kiedyś. Jednak po prostu poczekaj. Musisz najzwyczajniej w świecie trafić na mężczyznę z którym będzie Ci doskonale. To pozwoli uwolnić Ci wszystkie pokłady Twej energii miłosnej, które są u Ciebie ogromne.

Wróżba od tarota: Słońce położenie normalne

Często patrzysz z zazdrością na osoby opowiadające o swoim bujnym życiu uczuciowym. Też bardzo chciałabyś takie mieć. Wydaje Ci się, że już nie podobasz się tak jak kiedyś. Jednak sama nie wiesz jak się mylisz. Już niedługo przekonasz się, że jesteś piękna, spotkasz kogoś przy kim poczujesz się znowu młoda. Będziesz miała dzięki temu więcej sił witalnych, i radość zastąpi smutek który jest obecnie na Twej twarzy.

Wróżba od tarota: Rydwan położenie normalne

Masz w sobie duże pokłady energii miłosnej, które tylko czekają na uwolnienie. Jednak ,aby to nastąpiło musisz trafić na odpowiedniego mężczyznę. Kiedy to się już stanie nie będziesz mieć żadnych wątpliwości o to czy podobasz się płci przeciwnej.

Czy podobam się kobietom?

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Jako, że ostatnio Twe życie seksualne nie układa się tak jakbyś sobie życzył, zaczynasz zastanawiać się czy w ogóle podobasz się płci przeciwnej. Już niedługo przekonasz się, że podobasz i to bardzo, musisz po prostu częściej przebywać w miejscach gdzie możesz poznać kogoś nowego.

Informacje

Dodany: 2017-10-22
Kategoria: porady wrózbiarskie

Tagi dla artykułu

astrologia, karty lenormand, numerologia, portal ezoteryczny, wróżba z daty urodzenia

Copyright © 2017 Wróżka telefon